May 12, 2021

Blog dla pasjonatów motoryzacji

Właśnie mija 10 lat od kiedy na rynku motoryzacyjnym zadebiutowało Lamborghini Aventador. Model ten został stworzony z myślą o tym, by godnie zastąpić swego poprzednika Lamborghini Murcielago i trzeba przyznać, że z tego zadania wywiązał się znakomicie!

Ponad 700KM pod maską

To co musi robić największe wrażenie to osiągi, którymi może pochwalić się Lamborghini Aventador. Otóż auto to kryje pod maską aż 700KM co i tak jest punktem wyjścia, gdyż tą liczbę można jeszcze zwiększyć. Taka moc sprawia, iż auto do 100km/h rozpędza się w niecałe 2,5 s.

Największe zalety i wady tej sportowej bestii

A jakie są więc plusy i minusy opisywanego samochodu? Do największych zalet można zaliczyć atrakcyjną stylistykę. Kolejnym plusem są tu również doskonałe osiągi i nowocześnie wykończone wnętrze. Jakie są natomiast wady? Cóż tym autem raczej nie pojeździsz na taksówce no i ta cena… Niemniej jednak każdy kogo na takie auto stać z pewnością będzie nim zachwycony. Takie samochody kupuje się z resztą sercem a ten model potrafi je podbić jak nic innego!

Podsumowanie

Na koniec postarajmy się więc odpowiedzieć na pytanie czy warto posiadać taki samochód? Cóż odpowiedź będzie tutaj bardzo prosta i krótka – gdy tylko posiadasz fundusze pozwalające Ci nabyć auto z tego segmentu to możesz być pewny, że to włoskie auto szybko stanie się dla Ciebie czymś dużo więcej, niż tylko środkiem podróży. To Lamborghini jest tak udane, że nawet pomimo upływającego czasu jego stylistyka i osiągi nie uległy ani trochę pogorszeniu.

Motoryzacja