December 7, 2021

Blog dla pasjonatów motoryzacji

Moment parkowania nowego auta przed domem wielu napawa dumą. Oto udało się spełnić marzenie o nowym pojeździe. Jednak znacznie więcej osób odczuwa w tym momencie strach przed potencjalną kradzieżą. Jeszcze zanim odbiorą oni samochód z salonu, już zachodzą w głowę i wymyślają co by tu zrobić, by jak najlepiej zabezpieczyć nowy nabytek. Złodzieje czuwają i bardzo często polują właśnie na nowiusieńkie auta.

Jak uchronić auto przed kradzieżą?

Od kilkudziesięciu lat ludzie zakładają w autach alarmy. Niestety ten system został już rozbrojony przez rabusiów, którzy z łatwością są w stanie go wyłączyć. Skuteczniejszym zabezpieczeniem jest na pewno pudełko antykradzieżowe na kluczyki. To opcja niezbędna dla właścicieli nowszych modeli aut. Takie pojazdy są otwierane w nowy sposób.

Jako, że złodzieje również znaleźli sposób na przedłużenie fal, otwierających system drzwiowy i są w stanie otworzyć taki pojazd, bez najmniejszych problemów. Chyba, użyte zostanie pudełko na kluczyki keyless.

Na jakiej zasadzie pudełko antykradzieżowe na kluczyki zabezpiecza auto?

Takie etui posiada specjalną budowę i jest wykonane ze specjalnych materiałów, które są w stanie zablokować fale radiowe, które otwierają system drzwiowy w aucie. Pudełko antykradzieżowe na kluczyki to świetny pomysł na prezent dla fana motoryzacji – męża, chłopaka czy brata.

Z powodzeniem zakupić je można przez Internet. Ceny różnią się znacząco – niektórzy sprzedawcy wystawiają pudełko na kluczyki keyless za kilkadziesiąt złotych, inni chcą je sprzedać nawet za kilkaset.

Pudełko antykradzieżowe na kluczyki w dobrej ofercie na https://e-keyless.pl/pudelko-na-kluczyki-keyless

Akcesoria samochodowe