September 27, 2022

Blog dla pasjonatów motoryzacji

Tor wyścigowy wschodzący Białystok – co musisz wiedzieć?

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w swoim pierwszym, czy dziesiątym weekendzie wyścigowym, istnieje kilka zasad, które stale się powtarzają, gdy jesteś na torze. Jeśli masz już jakieś doświadczenie w wyścigach, ten wpis jest dla Ciebie! Jeśli nie, nie obawiaj się – zadbaliśmy o to, by w artykule znalazło się wiele wskazówek dotyczących każdego rodzaju […]

Akcesoria samochodowe

Ręcznik do samochodu – niezbędne akcesorium

Wyczyszczone i lśniące auto jest marzeniem każdego kierowcy. Musimy pamiętać o regularnym myciu karoserii, dzięki czemu zachowamy komfort i estetykę. Do osuszania auta przyda nam się specjalny ręcznik. Na rynku znajdziemy wiele propozycji, które powinniśmy dopasować do swoich oczekiwań. Nie bez znaczenia jest solidne wykonanie i wysoka jakość ręcznika do samochodu? Gdzie znajdziemy ten produkt? […]

Akcesoria samochodowe
Zapach w kratkę wentylacji

Rodzaje dozowników zapachów samochodowych

Odświeżacz do samochodu to wielofunkcyjne rozwiązanie zwiększające komfort i tworzące wyjątkową przytulność w kabinie. Oczywiście, rozważając zakup tak ważnego elementu wnętrza, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów.

Akcesoria samochodowe
kormoran all season

Dlaczego warto sięgnąć po opony Kormoran All Season

Jeszcze do niedawna specjaliści z zakresu motoryzacji zalecali sezonową wymianę ogumienia. Obecnie coraz częściej słychać głosy, że lepszym rozwiązaniem jest zakup opon całorocznych. Warto przyjrzeć się bliżej jednemu z produktów dostępnych na rynku, by poznać jego najważniejsze cechy.

Akcesoria samochodowe

Czym są pasty do polerowania samochodu?

Każdemu zależy na tymże, by jego lakier prezentował się dobrze. Pasty polerskie pozwalają odmłodzić nam pojazd o parę lat i sprawią iż będzie wyglądać pięknie. W trakcie stosowania auta nasz lakier poddaje zniszczeniom mechanicznym i zmatowieniom co powoduje iż samochodom brakuje blasku.

Akcesoria samochodowe