August 1, 2021

Blog dla pasjonatów motoryzacji

Sporty motorowe cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Sukcesy Roberta Kubicy i innych kierowców spowodowały, że wyjście na tor wyścigowy stało się jedną z rozrywek. Nie ma się, czemu dziwić – ściganie się dodaje adrenaliny, poprawia koncentrację i sprawność manualną. Nawet niektórzy rodzice zabierają podopiecznych by poćwiczyli te umiejętności.

Ściganie się dla dzieci

Miejsce takie jak Tor Poznań (https://autonator.pl/tor/poznan-glowny) dostosowane jest do różnych potrzeb. Są większe pojazdy dla dorosłych jak i mniejsze dla dzieci. Gokarty pozwalają na samodzielne sterowanie – oczywiście po odpowiednim instruktarzu. Nie osiągają również najwyższych prędkości. Dzięki temu dziecko ma możliwość rywalizacji, ale i nauki jak wygląda kierowanie pojazdem mechanicznym. Być może po odwiedzeniu miejsca, jakim jest tor wyścigowy pomyśli o kontynowaniu kariery, jako sportowiec?

Wyścigi dla dorosłych

Jednak zabawa w sporty motorowe nie jest tylko dla młodocianych. Również dorośli chętnie zasiadają za sterami pojazdów. Zgrana grupa znajomych potrafi przeprowadzić prawdziwy, przepełniony adrenaliną wyścig rodem z filmów. Będzie to wspaniały wstęp do spotkania znajomych lub odreagowanie po ciężkich dniach w pracy przy ważnym projekcie.

Wypożyczalnia samochodów