January 17, 2021

Blog dla pasjonatów motoryzacji

W Polsce coraz więcej osób chce w swoim garażu posiadać samochód z żółtymi tablicami oznaczającymi samochód klasyczny, który jest wyjątkowy dla motoryzacji. Dostępnych jest mnóstwo opcji, jednak jedna marka będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jest nią Jaguar. Dlaczego akurat ona?

Jedyna w swoim rodzaju

Modele produkowane przez Jaguara zawsze były ciekawymi połączeniami klasycznego, dużego silnika z luksusem i sportem. W zależności od tego jakiego samochodu oczekiwał klient, Jaguar budował odpowiednią konfigurację i nawet pojedyncze sztuki wychodzące z linii mogły od razu zaliczać się do wyjątkowych. Serwis Jaguara potwierdza regułę, ponieważ w autoryzowanych warsztatach nie znajdziemy zajechanych egzemplarzy.

Doskonała baza na wspaniałego klasyka

Jaguary należą do samochodów, które nie trafiaj w przypadkowe ręce. Jeżeli już ktoś decyduje się na zakup takiej marki jest świadomy, że naprawa Jaguara wymaga nieco grubszego portfela niż w przypadku Skody, Volkswagena czy Fiata. Serwisowanie Jaguara należy powierzyć fachowcom, ponieważ specyfika konstrukcji silników uniemożliwia przeprowadzenie skutecznej naprawy bez odpowiedniego sprzętu diagnostycznego. To wyróżnia markę – trzeba się znać na rzeczy, aby utrzymać samochód tej klasy!

Serwisowanie i naprawy