March 23, 2019

Blog dla pasjonatów motoryzacji

Obecnie, do Europy sprowadza się mnóstwo przeróżnych rzeczy z Azji i z innych kontynentów. Jednakże, nie zawsze tak było. Dzisiaj, dzięki znacznemu rozwojowi technicznemu transport jest szybszy i wygodniejszy, wiec można przewozić więcej towarów.

Na początek dobre auto

Kiedy jeszcze nie było popularne sprowadzanie czegokolwiek z innych kontynentów, jako jedne z pierwszych sprowadzanych rzeczy pojawiły się w Europie japońskie samochody. Od lat japońskie samochody cieszą się uznaniem Europejczyków, a wśród nich zdecydowanie prym wiedzie Toyota Corolla.

Początki legendarnego samochodu

Początki Corolli miały miejsce dokładnie w roku 1966. Wtedy to, produkować zaczęto Toyoty Corolle pierwszej generacji. Warto zauważyć, że dzisiaj, po pięćdziesięciu latach, nadal produkuje się ten samochód, jednakże jest to jedenasta generacja tego flagowego modelu Toyoty.

Najważniejszy produkt firmy

Niewątpliwie, dla japońskiej marki flagowym produktem jest Corolla Toyota Kraków bowiem sprzedała do dnia dzisiejszego dziesiątki milionów tego modelu, a model wciąż jest w produkcji.

Wydaje się, że za sukces Corolli może odpowiadać to, że jest różnorodna. Przez pięćdziesiąt lat powstało tak wiele Toyot Corolli, że obecnie na prawdę jest w czym wybierać. Niektóre są 2-drzwiowe, inne 5-drzwiowe, różne były w nich montowane również silniki, a różnic jest więcej. Wydaje się więc, że dla każdego kto myśli o kupnie Corolli Toyota ma coś ciekawego do zaoferowania.

Motoryzacja