October 29, 2020

Blog dla pasjonatów motoryzacji
opony zimowe

Pomimo tego, że zima od kilku lat raczej nie jest zbyt intensywna i uciążliwa dla kierowców, to jednak w dalszym ciągu rozsądek podpowiada, że konieczne jest posiadanie na kołach o tej porze roku opon zimowych. Niestety wybór jest tak duży, że wielu kierowców ma ogromny problem z tym, jaki model opon wybrać. Jakie więc opony zimowe można z ręką na sercu polecić każdemu?

Co się liczy?

Każdy kierowca wie, że najważniejsze parametry i cechy opony zimowej to po pierwsze odpowiednia cena, a także dobre parametry jezdne. Nikt nie chce za opony zimowe przepłacić, lecz jednocześnie nikt nie chce posiadać opon tanich, lecz słabej jakości. W końcu to na oponach spoczywa odpowiedzialność za cały samochód, i to właśnie opony mają największy wpływ na to, jak duża będzie przyczepność danego pojazdu w czasie zimy.

Opony dębica frigo 2 opinie użytkowników i specjalistów

Z tego właśnie powodu poleca się kupowanie opon polskiego producenta. Dębica bowiem pomimo tego, że nadal jest producentem na kieszeń każdego Polaka, to jednak dzięki związaniu się ze światowej sławy producentem, czyli z firmą Goodyear uzyskała dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny budowy opon. Dzięki temu opona dębica frigo 2 opinie zbiera właściwie tylko i wyłącznie pozytywne. Zachwycają się nią recenzenci, którzy zauważają doskonałe parametry jazdę i odporność na zniszczenia, lecz również użytkownicy, którzy bardzo szybko zdają sobie sprawę z doskonałego balansu pomiędzy ceną a jakością, czyli przyczepnością.

Motoryzacja