May 12, 2021

Blog dla pasjonatów motoryzacji
Jaki jest właściwy typ wtyczki do Twojego samochodu elektrycznego? - kable do ładowania aut elektrycznych

Podobnie jak w przypadku stacji ładowania, nie każdy kabel ładujący można zastosować do wszystkich pojazdów elektrycznych. Przed zakupem pojazdu elektrycznego upewnij się, że wiesz, jakiego rodzaju kabla do ładowania będziesz potrzebować. Szybkie spojrzenie na typ wtyczki powie Ci, jakiego połączenia potrzebujesz, aby naładować samochód elektryczny.

Typy wtyczek w kablach do ładowania aut elektrycznych

Jest wtyczka do ładowania typu 1 i typu 2. Równie ważna jest informacja o wymaganym prądzie. Moc ładowania stacji ładującej i zdolność ładowania samochodu elektrycznego powinny być zgodne przed rozpoczęciem. Znalezienie odpowiedniego kabla ładującego będzie wtedy łatwe. Długość kabla ładującego to kolejny ważny czynnik. W naszym asortymencie znajdziesz odpowiedni kabel do ładowania i inne akcesoria do Twojego pojazdu elektrycznego.

Typy wtyczek w kablach do ładowania aut elektrycznych

Odpowiednie połączenie akcesoriów

Odpowiednie połączenie akcesoriów zmaksymalizuje zasięg Twojego samochodu elektrycznego. Jeśli nadal nie masz pewności, jakiego kabla ładowania potrzebujesz, na stronach produktów kabli do ładowania zamieściliśmy listę pasujących marek samochodów elektrycznych. Złącza EV służą do zasilania kabli do ładowania pojazdów elektrycznych – gniazd, konektorów, przewodów, ładowarek i testerów do samochodów elektrycznych i dostawczych. Nasza firma specjalizuje się w szeregu produktów EV i złączy do ładowania pojazdów elektrycznych specjalnie dla przemysłu pojazdów elektrycznych, w tym publicznych stacji ładowania i domowych ładowarek.

Motoryzacja