May 24, 2019

Blog dla pasjonatów motoryzacji
tor pszczółki

Każdy miłośnik motoryzacji ma w swojej wyobraźni marzenia, które pragnąłby w bliższej lub dalszej przyszłości spełnić. Do najczęstszych zachcianek klasycznego wielbiciel czterech kółek należy znalezienie się za kierownicą ulubionego auta wyścigowe i wystartowanie nim w znanym rajdzie.

tor pszczółkiTeoretycznie marzenia tego typu są na wyciągnięcie ręki, o ile oczywiście nieco zweryfikowane zostaną szczegółu tego planu, a wymarzone auto wyścigowe zostanie zastąpione mniej wyniosłem, fabrycznym autem, przystosowanym do ścigania się, natomiast miejsce znanego rajdu zajmie organizowany w niedalekiej okolicy rajd dla półamatorów.

Jest jednak sposób na przynajmniej częściowe spełnienie swoich marzeń. W Polsce, podobnie jak i w innych krajach europejskich, istnieją bowiem tory wyścigowe umożliwiające ściganie się dla nieprofesjonalistów. Jednym z takich miejsc jest tor wyścigowy w miejscowości Pszczółki, położony na trasie pomiędzy Gdańskiem a Tczewem. Miejsce przez wiele osób już dziś uważane za kultowe.

W ofercie przedsiębiorstwa prowadzącego tor Pszczółki znajdują się bardzo ciekawe opcje, będące realnym ucieleśnieniem marzeń amatorów ścigania na czterech kółkach, ten tor jest w ofercie https://www.autonator.pl/tor/gdansk-pszczolki. W zamian za uiszczoną opłatę można tam zasiąść za sterami prawdziwego samochodu wyścigowego, z pełnym wyposażeniem, gotowego do wyruszenia na start.

Co szczególnie istotne tor wyścigowy Pszczółki oferuje do wyboru kilkadziesiąt samochodów, o różnorodnej charakterystyce i pochodzących z różnych okresów motoryzacyjnych. Nie pozostaje nic innego jak wyruszyć na tor Pszczółki i puścić wodze fantazji.

Motoryzacja