July 7, 2020

Blog dla pasjonatów motoryzacji
bmw i8

Zbliża się ważna rocznica w waszym związku? A może tak bez powodu chcesz sprawić swojemu mężczyźnie jakiś prezent? Jeśli tak, to pewnie kolejny raz czujesz zakłopotanie, zastanawiając się nad tym, co właściwie mogłoby być dobrym prezentem. Sztampowe pomysły, jak misie, bielizna, czy zegarek wydają się nudne? A co powiedzieć o czymś bardziej ekstrawaganckim, co pozostanie w pamięci na dłużej?

Wynajem sportowego auta

A co, gdyby tak wynająć chłopakowi BMW, ale nie taki zwykły model, lecz najbardziej usportowioną wersję? I to w dodatku do jazdy po torze wyścigowym? Choć dla kobiety może to się nie wydawać niczym zachwycającym, to przejażdżka tylnonapędowym sportowym BMW jest naprawdę ekscytującym przeżyciem. Ryk silnika, wysokie obroty, brak obaw o zużycie opon, czy mandaty to coś, co potrafi podnieść adrenalinę na długo. Takie wspomnienia zostają na lata. Zresztą, nie tylko chłopak będzie zachwycony, wynajem BMW może być świetnym prezentem również dla taty, czy brata. Właściwie każdy mężczyzna będzie zachwycony. Przy okazji warto nadmienić, że wbrew obiegowym opiniom wynajem BMW na torze na godzinę lub dwie, nie jest bardzo dużym obciążeniem dla portfela. 

Tak więc, jeśli chcesz zaskoczyć swojego mężczyznę prezentem, a przy tym zależy Ci, by był oryginalny, pozostał w pamięci na długo i nie wytrzebił portfela z ostatnich pieniędzy, to rozważ wynajęcie dla niego sportowego BMW na tor.

Motoryzacja