July 7, 2020

Blog dla pasjonatów motoryzacji
debica presto uhp2

Ekonomiczne opony Dębica Presto UHP 2 zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego też cieszą się one sporym zainteresowaniem i biją rekordy sprzedaży. W chwili obecnej jest to najlepszy wybór dla tych kierowców, którzy prowadzą swoje auto w stylu umiarkowanie dynamicznym.

Co warto wiedzieć o oponach Presto UHP 2?

W oponach Dębica Presto UHP 2 po raz pierwszy wykorzystano specjalny bieżnik kierunkowy z bardzo szerokimi rowkami odwodowymi. To właśnie dzięki temu niesamowitemu bieżnikowi opony Dębica Presto UHP 2 są w stanie zachować stabilność na drodze i sprawnie odprowadzać wodę nawet przy dużych prędkościach. Doskonałą przyczepność zapewnia przede wszystkim unowocześniona mieszanka gumowa, która opiera się na dodatkach krzemionki. Mocniejsze tworzywo nie tylko skraca czas hamowania na mokrej nawierzchni, ale również znacząco poprawia żywotność bieżnika i redukuje jego wagę. Letnie opony Dębica Presto UHP 2 cechują się bardzo niskimi oporami toczenia, dlatego też można liczyć na sporą redukcję strat energii.

Szeroki wybór wzorów bieżnika

Firma Dębica w swoich oponach korzysta z kilku różnych wzorów bieżnika, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Opony Presto UHP 2 w zależności od wybranego rozmiaru mogą występować w trzech głównych wzorach bieżnika. Na parametr ten powinny zwrócić uwagę przede wszystkim te osoby, które dokonują zakupu w sklepach internetowych. Najbezpieczniejszym wyborem jest oczywiście zakupienie opon w sklepie stacjonarnym, gdzie można na żywo obejrzeć interesujący bieżnik.

Motoryzacja