June 4, 2020

Blog dla pasjonatów motoryzacji
tor Słomczyn

Miłośnicy ekstremalnej jazdy samochodem, którzy mieszkają w okolicach Warszawy lub w samej stolicy, mają doskonałej jakości tor do jazdy w Słomczynie. Ten obiekt jest godny uwagi ze względu na świetną infrastrukturę i organizację – okrążenie wynosi aż 1, 2km, szerokość toru to natomiast 16 m. Tak imponujący obiekt służy do organizowania różnego rodzaju eventów i imprez motoryzacyjnych, zapewnia doskonałą widoczność dla widzów zgromadzonych na trybunach, dlatego też jest tak cenionym torem w całym kraju.

Tor Słomczyn i jego cechy

tor Słomczyn

Tor Słomczyn to doskonale przygotowany obiekt, w którym dosłownie kilka lat temu całkowicie wymieniono nawierzchnię asfaltową. Ta obecna położona jest wręcz perfekcyjnie, dzięki czemu zapewnia tak doskonałą przyczepność dla samochodów. Ten aspekt odpowiada natomiast za większe bezpieczeństwo podczas ekstremalnej jazdy.

Wynajem samochodu na torze Słomczyn

Tego typu tory i obiekty sportowe zawsze funkcjonują wraz z wypożyczalniami sportowych wyścigowych samochodów. Nie inaczej jest na torze Słomczyn – miłośnicy naprawdę szybkiej jazdy mogą wynająć tutaj samochody takich marek jak Porsche, Ferrari czy BMW. Jazda którymś z modeli tych marek po torze w Słomczynie, to przeżycie dające mnóstwo radości i emocji, ale też satysfakcji i zadowolenia z siebie. Dobra zabawa i okazja do przeżycia doświadczenia rodem jak z Formuły 1 – to wszystko i jeszcze więcej może spotkać nas na torze Słomczyn. Więcej sprawdzisz na https://www.autonator.pl/tor/slomczyn

Motoryzacja