October 29, 2020

Blog dla pasjonatów motoryzacji
nakładki na próg

Kierowcy doskonale zdają sobie sprawę, że bardzo często podróżowanie samochodem odbywa się w niesprzyjających warunkach. Nadwozie auta może bowiem spotkać na swojej drodze błoto, wodę, śnieg czy kamienie.

Dlaczego warto zdecydować się na nakładki progowe?

nakładki na próg

Należy zdawać sobie sprawę, że nakładki progowe samochodowe są nie tylko i wyłącznie estetyczne, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalne. Modele dostępne obecnie na rynku gwarantują bardzo skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Atutem produktu jest również jego bardzo łatwy montaż. Wszystkiego dowiesz się na automotohit.

Warto również wiedzieć, że część modeli można bez problemu przymocować wysokiej jakości taśmą samoprzylepną, która będzie charakteryzowała się odpornością na zmiany temperatur. Z kolei osobom, które będą potrzebowały pomocy w tej kwestii rekomendowana jest wizyta w warsztacie samochodowym. Koniecznie trzeba podkreślić, że omawiane nakładki nie oddziałują na obniżenie walorów estetycznych samochodu.

Jak wybrać odpowiedni model?

Nakładki progowe przeznaczone są praktycznie do każdego modelu samochodu. Warto również wiedzieć, że w zdecydowanej większości produkt jest sprzedawany w zestawach, które składają się z dwóch nakładek progowych do montażu z tyłu, a także dwóch z przodu. Koniecznie trzeba podkreślić, że zabrudzenia mogą być czyszczone przy wykorzystaniu wody, a także właściwych środków czyszczących. Na rynku dostępne są obecnie nakładki w różnych kolorach np. białym, cz

Motoryzacja