March 23, 2019

Blog dla pasjonatów motoryzacji

Szukanie warsztatu lub serwisu, do którego można by bezpiecznie oddać auto bywa zajęciem stresującym. Rozwiązanie w każdej z takich sytuacji może być ASO Toyota. Dlaczego? Jest to profesjonalny serwis, specjalizujący się nie tylko w przeglądach, ale także w naprawach aut marki Toyota. Wyróżnia go indywidualne oraz profesjonalne podejście do klienta.

Toyota ASO zajmuje się z jednej strony naprawami samochodów, z drugiej natomiast wykonywaniem wszelkiego rodzaju oględzin, zgłaszaniem i likwidacją szkód.

Wykorzystując autorski system obsługi Toyota Express Service, ASO Toyota wykonuje bardzo szybko przeglądy, a co najważniejsze – na błyskawicznym tempie pracy nie tracą one niczego ze swojej dokładności i rzetelności.

Jak to jest możliwe? Toyota ASO zatrudnia wyłącznie wyszkoloną kadrę, toteż jej pracownicy potrafią działać nie tylko prędko, ale także rzetelnie. Serwis posiada poza tym bogaty asortyment zarówno niezbędnych części zamiennych, jak i wszelkiego typu akcesoriów, co w znacznym stopniu skraca czas oczekiwania na przykład na naprawienie samochodu Toyota. Serwis stosuje poza tym bardzo przejrzysty taryfikator cenowy, co z pewnością ma niebagatelny wpływ na zadowolenie klientów. Więcej informacji na stronie ASO Toyoty Anwa.

Motoryzacja